Minx Nails – nehty, se kterými zazáříte!

Zapomeňte na stálici v podobě francouzské manikúry! Buďte nepřehlédnutelné. Dovolte si ke žhavému létu pestré barvy a denně nové nehty.

Minx, to je způsob manikúry, při kterém se nehet nepřekrývá lakem, ale přilepí se na něj polymerový pásek. Tyto pásky mají tisíce designů. Každý den můžete mít jiné nehty, přizpůsobené vašemu outfitu nebo náladě. Jedná se o lehkou nálepku, která neničí vaše nehty, tak jako ty umělé.

Vybrané pásky Minx se nejdříve nahřejí, nejlépe fénem nebo termolampou. Pak se aplikují na očištěné a odmaštěné nehty a nechají se vychladnout. Nakonec si už jen upravíte nehty speciálním pilníkem do požadovaného tvaru a dokonalý výsledek stojí opravdu za to.

Výhodou je, že Minx po vychladnutí k vašemu nehtu dokonale přilne. Odpadá tak nepříjemná práce s lepidlem. Drží dokonale a tak se nemusíte bát, že vám během dne některý z nehtů odpadne. Samozřejmě, že nevydrží na vašem nehtu navždy. Po několika dnech se začne odlupovat. Ale sada Minx je tak velká, že se jí nebudete moci nabažit a určitě si budete nehty měnit častěji než se začnou samy odlupovat. Velmi oblíbené jsou kovové odlesky Minx. Tak dokonalého efektu prostě žádným lakem na nehty nedocílíte.