Novinka: Blook Up

Blook Up – vytvoř si knihu z fotek na Facebooku, Instagramu nebo svého blogu.

Trávíš spoustu času na svém blogu, Facebooku či Instagramu a máš obavy, aby jednoho dne veškerý obsah a fotografie nezmizely v nenávratnu? Na trhu je teď jedinečná služba, díky které dostane tvůj blog nebo Facebook fyzickou podobu v podobě fotoknihy.

BlookUp je online služba, která vytvoří z tvého blogu, Facebooku, Twitteru nebo Instagramu tištěnou knihu. Funguje to tak, že si pomocí online nástroje vybereš obsah knihy z tvého blogu, vytvoříš si obálku a poté jen necháš vytisknout. Knihu pak dokonce můžeš dále prodávat.

Chceš-li vytvořit svůj Blook Up, musíš mít svůj blog, na jedné z následujících platforem: WordPress, Blogger, Canalblog, Blogspirit, Skyblog, Tumblr, OverBlog, Facebook nebo Instagram.

Pokud chceš vytvořit svůj Blook Up během několika minut, doporučuje se provést nezbytné změny ještě na svém blogu než začneš importovat. Před zahájením importu je nutné zajistit, aby veškerý obsah, který chceš převést na tvů Blook Up byl, alespoň dočasně, nastaven jako “veřejný”.  Je také třeba zkontrolovat pravopis, kategorizovat své články, nahrát nové fotky, odstranit nebo změnit co potřebuješ, dříve než začneš importovat.

Až si svou knihu vytvoříš, můžeš si ji rovnou zakoupit a nechat odeslat na svou adresu nebo můžeš přímo nastavit prodejní cenu a dát ji do prodeje v BlookShop, aby si ji mohli koupit i tví fanoušci 🙂

A kde najdeš další podrobné informace? Na http://www.blookup.com/fr/

Zaujala tě tato možnost? Pustíš se do své fotoknihy?