Prodlužování řas

Splňte si svůj sen o dlouhých a hustých řasách. Nejen modelky, ale i “obyčejné” holky si mohou dopřát zkrášlovací kouzlo, které přitáhne pozornost na vaše oči i celou tvář. 

Pokud již delší dobu přemýšlíte nad tím, že si řasy necháte prodloužit a zahustit, máme pro vás pár informací. Nejen, že existuje několik metod, jak řasy prodloužit, ale můžete si dopřát také další následné úpravy řas.

Jak se připravit na proceduru?

Večer před procedurou si odličte řasy odličovadlem a odstraňte mastnotu pomocí mýdlové vody. Ráno v den procedury si na oči nenanášejte žádný krém, aby se řasy opět nezamastily. Před aplikací vyjměte kontaktní čočky, pokud je nosíte. Procedury se nemusíte obávat, neboť aplikace je bezbolestná.

Z jakých metod si můžete vybrat?

1. HOLLYWOOD EFEKT:

Aplikuje se 2 až 8 ultratenkých řas na jednu přírodní řasu a to v počtu 300 až 800 řas na jedno oko. Oko bude vypadat velmi přirozeně a neodolatelně. S touto metodou dosáhnete neuvěřitelné krásy svých očí. Tahle metoda je vhodná pro  ty ženy, které mají málo vlastních řas a chtějí docílit mnohonásobně větší hustoty. Výhodou je, že se dají aplikovat i na krátké řasy a také na řasy spodního víčka. Na doplnění se chodí za 1 – 2 týdny od poslední aplikace.

2. METODA ŘASA NA ŘASU

Při této technice se používají speciální syntetické hedvábné řasy, syntetické norkové řasy nebo nerkový vlas. Je to metoda, kterou se dají prodloužit a zahustit jak vrchní, tak spodní řasy. Řasy jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy. Způsob, který vůbec nezatěžuje vaše přírodní řasy. Výhodou je, že nádherný a uhrančivý pohled vám vydrží až 6 týdnů.

3. VÍCEROZMĚRNÉ ŘASY: DVOJROZMĚRNÉ, TROJROZMĚRNÉ, ČTYŘROZMĚRNÉ 

Jedná se o velmi luxusní řasy v luxusním provedení, vizuálně jsou identické s řasami přírodními už proto, že se při jejich aplikaci používají  přírodní norková vlákna. Díky extrémní tenkosti a lehkosti řas se vaše řasy nebudou nadměrně zatěžovat. Nevýhodou je pomalejší a technicky náročnější aplikace, protože  je aplikováno několik velmi jemných norkových vláken na jednu řasu. Tato metoda je sice pracnější, ale jejich krásný profil, lesk a měkkost poskytující  pocit luxusu a výsledek mluví za vše. Kolika rozměrné řasy jsou, tolik řas se lepí na vaší jednu přírodní řasu. Aplikace technikou “řasa na řasu” je při této metodě až 4x složitější. U dvourozměrných řas se aplikuje asi 180 norkových vlasů na 1 oko, u trojrozměrných řas asi 270 norkových vlasů na 1 oko a u čtyřrozměrných řas přibližně 360 norkových vlasů na 1 oko. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodními řasami pro dokonalý finální efekt a přirozený vzhled. Dá se aplikovat i na spodní řasy a velmi krátké řasy.

4. TRSOVÁ METODA

Při této metodě se lepí trsy umělých řas, které se skládají z 3-5 řas. Celá procedura trvá asi 30 minut. Časová nenáročnost je výhodou této techniky. Ovšem návštěvu na doplnění řas musíte postoupit každých 14 až 21 dní, což je oproti jiným technikám nevýhodou. Většinou proto se nedoporučuje k dlouhodobému, každodennímu nošení nebo aplikaci touto metodou aplikovat příliš často. Trsy řasy zatěžují a dlouhodobým nošením se ničí. Využívá se nejčastěji při nějaké slavnostní příležitosti, jako oslava, svatba atd.

5. VOLUME LASHES GLAMOUR

Technika zhušťování řas za použití několikanásobného objemu bez zatížení přírodních řas. Díky této technice docílíte opravdu maximálního efektu černých očí i u řídkých řas. Nejedná se jen o větší množství řas, ale o úplně novou techniku aplikace řas a nové tvary při modelování očí.
Řasy jsou velmi jemné a přirozené na pohled i dotek. Touto metodou dosáhnete maximálního objemu.

DALŠÍ ÚPRAVY ŘAS:

  • zdobení řas kamínky Swarovski, které se aplikují na permanentní řasy
  • melírování řas (barvu si vyberete z pestré palety barevných odstínů)
  • aplikace glitrových řas a další novinky

Už jste se rozhodly, kterou metodu zvolíte? Máte zkušenosti s prodlužováním řas? Podělte se s námi o vaše zkušenosti. Doporučíte nám prodloužení nebo nás raději budete varovat?